...

Oferta Dla Przedszkoli

Sprawdź

Oferta dla przedszkoli

Filmy te są skonstruowane tak, aby angażować dzieci na wielu poziomach – wizualnym, dźwiękowym, emocjonalnym – i tym samym przyciągnąć ich uwagę i zainteresowanie. Oferujemy filmy na różne tematy, które są idealnie dostosowane do wieku przedszkolaków, pomagając im zrozumieć podstawowe koncepcje i fakty.

Magiczny Globus

Klasy

Przedszkolne

To wciągająca historia, która ma zainteresować i rzucić wyzwanie dzieciom od 3 roku życia. Bajka opowiada jak zmieniają się pory roku, jakie zmiany na ziemi w tym czasie zachodzą. Jak zwierzęta i roślinność przystosowuje się do tych zmian a także jak zmienia się położenia słońca względem pór roku. Ma przejrzystą strukturę edukacyjną, w której wszystkie tematy związane z nauką są podzielone na łatwe do opanowania części i naturalnie wplecione w fabułę. Pozwala dzieciom podsumować wiedzę, którą już posiadają, a także nauczyć się wielu nowych koncepcji, śledząc historię, co czyni ją idealną dla odbiorców o mieszanych zdolnościach.

Zobacz Zwiastun

MOLES-Krecik odkrywa świat

Klasy

Przedszkolne

Małe dzieci zostaną wprowadzone w fascynujący świat astronomii w sposób zabawny, prosty i pełen humoru, towarzysząc młodemu krecikowi Platoniowi w jego przygodach. W tej specjalnej projekcji dla najmłodszych dzieci, życie krecika, który pragnie zostać odkrywcą i zobaczyć cały wszechświat, staje się centralnym punktem. Animacja ukazuje wpływ Słońca i Księżyca na naszą planetę, jak oświetlają Ziemię i jak zmieniają się w ciągu doby. To niezwykła podróż, która pozwoli dzieciom poznać świat wokół nas i życie na Ziemi.

Fabuła skupia się na przygodach Platona, który mieszka razem z rodzicami głęboko pod ziemią, ale pragnie zobaczyć świat na powierzchni. Pewnego dnia wreszcie udaje mu się to! Platon odkrywa, co to znaczy dzień i noc, jak działają Słońce i Księżyc, a także jak błyszczą gwiazdy na niebie! Jego najlepsi przyjaciele to Alfa, Beta i Gamma, którzy uwielbiają śpiewać i szukać skarbów! Szczęśliwie, profesor Sokrates czuwa nad naszymi młodymi przyjaciółmi, ponieważ czasami sytuacje mogą wymknąć się spod kontroli!

Zobacz Zwiastun

Oceanarium - Kaluoka'hina-zaczarowana rafa

Klasy

Przedszkolne

Kaluoka`hina- Zaczarowana Rafa to film łączący intrygującą fabułę, urocze i przedziwne postacie oraz temat zagrożenia środowiska. Historia jest opowiedziana w formie pouczającej przygody, pełnej humoru, ze szczyptą ekologii oraz smaczkiem edukacji. Jest to niewątpliwa rozrywka dla wszystkich dzieci.

Oceany naszej planety skrywają niezwykłe tajemnice, a jedną z najcenniejszych z nich jest Kaluoka’hina – zaczarowana rafa, której magia chroni ją przed odkryciem przez ludzi. Kolorowi mieszkańcy Kaluoka’hiny zawsze żyli w pokoju… aż do wybuchu wulkanu, który przerwał to zaklęcie. Teraz młody rybak Jake i jego niezwykły przyjaciel Shorty muszą przywrócić magię Kaluoka’hiny.

Ich jedynym tropem jest starożytna legenda, mówiąca o dotknięciu księżyca… Ale jak ryba może dotknąć księżyca? To tylko jedna z intrygujących zagadek, przed jakimi staną Jake i Shorty podczas swojej najbardziej ekscytującej przygody – misji ratowania ukochanej rafy.

Zobacz Zwiastun

Planetarium - Sekret poznaj planety

Klasy

Przedszkolne

Podczas tego fascynującego pokazu dzieci mają niepowtarzalną możliwość zapoznania się z naszym układem słonecznym. Przedstawiony w formie bajki, pokaz w przystępny sposób edukuje, ukazując wygląd naszego układu słonecznego oraz prezentując informacje o planetach w nim zawartych. Dzieci dosłownie wyruszają w podróż kosmiczną, odwiedzając wszystkie planety i odczuwając magię eksploracji kosmosu. Dzięki naszej animacji dzieci mają szansę zgłębić skład oraz charakterystykę poszczególnych planet.

Ta niesamowita animacja pozwala dzieciom z bliska przyjrzeć się planetom i jednocześnie przyswoić wiedzę na temat kosmosu.

Zobacz Zwiastun

FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania

Jeżeli nie znalazłeś/aś tutaj informacji, która Cię interesuje – skontaktuj się z Nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu!

Kopuła ma 5m średnicy i 3m wysokości z możliwością zmniejszenia wysokości do 250 cm.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić możliwość korzystania z naszych pokazów każdemu, jednak planetarium może nie być odpowiednie dla wszystkich. Osoby cierpiące na klaustrofobię lub mające lęk przed ciemnością nie są zachęcane do udziału w naszych pokazach.

Kopuła jest uszyta z lekkiego materiału i nie posiada żadnych twardych zakończeń więc nie ma możliwości aby jakakolwiek podłoga uległa zniszczeniu.

Przedszkole do 50 osób, klasy 0-4 do 45 osób a klasy 5-8 do 40 osób.

Przedszkolaki nie są za małe na wizytę w planetarium. W naszej ofercie posiadamy program specjalnie dedykowany dla najmłodszych. Nawet najmłodsze grupy znajdą w naszym repertuarze pokazy, które są odpowiednie dla nich. Podczas projekcji, dzieci w łatwy i przystępny sposób przyswajają wiedz. Wszystko to odbywa się w sposób dostosowany do możliwości poznawczych dzieci oraz w atmosferze wspaniałej zabawy.

Na instalacje naszej kopuły potrzebujemy od 15 do 30 min. W zależności od tego jak daleko od parkingu znajduje się sala w której ma odbyć się pokaz.

Nasz model może być tylko rozstawiony wewnątrz pomieszczeń.

Zależy od wybranego filmy ale wszystkie seanse trwają do 30 min.

Podczas całego pokazu powietrze jest na bieżąco wymieniane poprzez zamontowana dmuchawę.

Kontakt

Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie, komentarze na temat naszych filmów, chciałbyś porozmawiać o możliwościach wykorzystania naszych filmów w edukacji lub po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, co robimy i dlaczego – skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby służyć naszym widzom, i jesteśmy zawsze otwarci na rozmowę, aby lepiej zrozumieć Wasze potrzeby i oczekiwania.

Formularz kontaktowy

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.